Ambrosia Hotel Beach & Spa - Бітез
37.027069, 27.383536Загальний опис
Hotel Ambrosia знаходиться в межах 10 хвилин їзди на машині від замку святого Петра та має відкритий басейн і сучасний тренажерний зал.
Розташування
4-зірковий готель розташований в межах 5 хвилин їзди від закритого пляжа. Культурні пам'ятки у цьому районі - Мистецький музей <
Готель також знаходиться недалеко від автобусної зупинки Station. На відстані 45 км знаходиться Мілас-Бодрум.
Номери
Ambrosia призначений для гостей у 684 номерах з сейфом, балконом і мініхолодильником. Гості можуть користуватися душовою кабіною і окремим туалетом, феном і шапочками для душу в власних ванних кімнатах. З номерів переважно відкривається вид на затоку.
Харчування
Це помешкання знаходиться в межах всього лише 6 хвилин ходьби від ресторану Buber Restaurant.
Відпочинок та робота
До послуг гостей такі розваги, як розважальні програми, нічний клуб і караоке. Любителі активного відпочинку можуть зайнятися водними видами спорту, прогулянками на конях і риболовлею. Для відпочину гостей доступний клуб здоров'я і спа-салон, а також турецька парна, турецька баня і гідромасажна ванна. Якщо ви перебуваєте у відрядженні, вам може сподобатись наявність бізнес-центру.
Номер ліцензії: 006641
Номери та Доступність
-
Макс.:3 гостя
-
Тип ліжка:1 Single Bed or 1 Double Bed1 Двоспальне ліжко
-
Вид на сад
-
Душ
-
Опалення

-
Макс.:3 гостя
-
Тип ліжка:1 Двоспальне ліжко1 Ліжко King-size
-
Вид на басейн
-
Душ
-
Опалення
Основна інформація про Ambrosia Hotel Beach & Spa
| 💵 Найнижча ціна за номер | 1705 UAH |
| 📏 Відстань до центру | 300 м |
| 🗺️ Рейтинг розташування | 8.6 |
| ✈️ Відстань до аеропорту | 42.2 км |
| 🧳 Найближчий аеропорт | Аеропорт Мілас-Бодрум, BJV |
Розташування
- Визначні місця
- Поруч
- Ресторани
- Готелі поблизу
Відгуки про Ambrosia Hotel Beach & Spa
-
missingНаписав(-ла) відгук 03 сер
Здесь царила тихая атмосфера. Были как удобные кровати, так и спутниковое телевидение, центральное отопление и персональный сейф. В целом впечатляющее обслуживание, открывался вид на сад...